Pracownik produkcji (GARWOLIN)

OTTO Work Force

Łuków, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łuków

OTTO Polska sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Agencja pracy OTTO Polska (nr rej 2590) poszukuje pracowników dla swojego klienta z branży kosmetycznej.

Stanowisko pracy: pracownik produkcji / operator linii komplementacji zamówień
Miejsce pracy: Garwolin

Zakres obowiązków:
-pakowanie zamówień dla Konsultantów
-proste czynności manualne
-pakowanie kosmetyków na linii produkcyjnej

Oczekiwania:
-dyspozycyjności do pracy zmianowej
-rzetelności i zaangażowania
-dokładności i spostrzegawczości
-mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
- praca w oparciu o umowę o pracę
- stawkę godzinową 11 zł/h brutto + premia
-możliwość zdobycia doświadczenia

Proszę o dopisanie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.