pracownik produkcji - elektromontaż

Randstad Polska Sp. z o.o.

Niepolomice, małopolskie

 Dla naszego klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej, poszukujemy:

Nr ref.: 34520
Praca stała
Lokalizacja: Niepolomice

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w obszarze obróbki metali
  • montaż komponentów
  • praca w systemie zmianowym ( 2 zmiany )

Oczekiwania:
  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość awansu w nowej strukturze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)