Pracownik produkcji działu syropiarnia

LeasingTeam Sp. z o.o.

Michrów koło Tarczyna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

· Przyjmowanie dostaw,
· Przygotowywanie syropów przez manualne dodawanie składników sypkich,
· Właściwe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
· Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oczekujemy:

· Chęci do pracy w systemie zmianowym,
· Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
· Wykształcenia średniego z podstawową znajomością języka angielskiego,
· Umiejętności obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

· Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
· Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę agencyjną,
· Stawkę dzienną: 15 zł/h brutto + dodatek za pracę w nocy,
· Możliwość podwyżki i podnoszenia umiejętności personalnych.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji