Pracownik Produkcji- Dział Modelingu Api

Sivantos Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zmotywowanych osób ze zdolnościami manualnymi, które pomogą nam w realizacji produkcji aparatów słuchowych. Zapewniamy pełna opiekę trenerów podczas wdrożenia i szkolenia.

Twoja praca z aparatem słuchowym lub wkładką uszną polegać będzie na:

modelowaniu wkładek/obudów do aparatów słuchowych za pomocą programów graficznych
wyjaśnianie/potwierdzanie zamówień z Customer Service
proponowanie zmian w zamówieniach
tworzeniu platform do drukarek 3D, na których budowane są obudowy do aparatów słuchowych wewnątrzusznych i wkładek dousznych.

Wymagania

umiejętność pracy w zespole
wyobraźnia przestrzenna
mile widziana wiedza z zakresu z protetyki słuchu
poczucie estetyki
gotowość do pracy zmianowej
mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią Sivantos Group, jednego z największych producentów apar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis