ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH
poszukuje pracownika dla swojego klienta do renomowanej firmy na stanowisko:

Pracownik produkcji drobiu

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • ogólne czynności produkcyjne związane z przetwórstwem mięsa: pakowanie, przyprawianie, filetowanie

Wymagania:

  • zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy za granicą
  • gotowość do dojazdów 50km od granicy
  • własne auto na grupę
  • gotowość do pracy w niskiej temperaturze (najmniej +7 stopni)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 9,49 euro/h
  • opieka polskiego koordynatora
  • praca dla par i grup
  • niemiecką umowa o pracę
  • praca na jedną zmianę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.