Pracownik produkcji - dekoratorka wyrobu gotowego

Work Service Express.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Work Express jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Dekoratorka tortów

Obowiązki:
•dekorowanie produktów spożywczych
•kontrola jakości towaru
•etykietowanie wyrobów

Wymagania:
•KONIECZNA książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
•zdolności manualne i plastyczne
•dyspozycja do pracy w systemie II zmianowym

Oferujemy:
•umowę o pracę tymczasową;
•stawkę podstawową + premie

Aplikację zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę składać za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.