Pracownik produkcji dachówek- Niemcy

OTTO Work Force

Koblenz, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koblenz

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie
poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY- NIEMCY

Nr. Ref: BM/DACH/07/2014

Miejsce pracy: Niemcy, Koblenz

Ilość wakatów: 1

Opis stanowiska pracy:
- praca przy produkcji dachówek
- operowanie maszynami
- dbanie o porządek w miejscu pracy
- praca w trybie 3-zmianowym

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę tymczasową
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
- opiekę managerów na miejscu w Niemczech

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- duża motywacja do pracy- praca fizyczna, duże zapylenie
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy czas

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.