Pracownik produkcji- Dąbrowa Górnicza

Axell Polska

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik produkcji

Oferta pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:

• odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego szyb samochodowych
• zapewnienie ciągłości produkcji
• kontrola jakości szyb
• raportowanie do przełożonego

Możliwa praca w systemie 4 lub 5 brygadowym na 3 zmiany

Oferujemy:

• praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dobrą renomą
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stabilne zatrudnienie oraz możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
• stawka godzinowa plus premie i dodatki

Wymagania

• motywacja do pracy
• doświadczenie na produkcji mile widziane
• dyspozycyjność
• zdolności manualne
• niekaralność

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji