Pracownik Produkcji / Dąbrowa Górnicza

Negotrust Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

OPIS FIRMY:

Istotą działania firmy Negotrust Sp. z o.o. jest profesjonalna dostawa usług z zakresu selekcji, kontroli, naprawy komponentów oraz zabezpieczenia wyrobu gotowego. Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej klasy usług dla naszych Klientów z branży automotive - renomowanych firm polskich jak i zagranicznych.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

- Przestrzegania wymaganego planu produkcji
- Samodzielnego zarządzania dokumentacją produkcyjną (raportowanie: czasów cyklu, ilości sztuk, pareto wad, powodów zatrzymań)
- Przeprowadzanie planowanych czynności konserwacyjnych w podległym obszarze
- Kontrolowanie jakości produkowanych części

OFERTA:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- praca w systemie 4-brygadowym

Wymagania

Poszukujemy pracowników spełniających poniższe wymagania:

- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka, wysokościomierz itp.)
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
- Dyspozycyjność
- Podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność
- Dokładność, solidność
- Zdolności manualne
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji