Pracownik produkcji- Dąbrowa Górnicza AM/PPDG/0808

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:

• praca przy linii produkcyjnej
• obsługa maszyn
• kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów
• praca fizyczna
• pakowanie

Wymagania:

• gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym
• chęć do pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Dodatkowe premie
• Dodatek za system 4 brygadowy
• Bezpłatny dojazd dla pracowników z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina, Jaworzna, Zawiercia oraz Olkusza

Zapraszamy do kontaktu!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Praca tymczasowa.
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials