Pracownik produkcji - Czechy

Work Service

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- praca przy składaniu elementów foteli samochodowych
- prace manualne/fizyczne przy montażu dużych i małych elementów foteli
- praca w systemie III zmianowym

Oferujemy:
- wynagrodzenie brutto w przedziale 17.500 – 22.500 CZK
- czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
- bezpłatne zakwaterowanie i transport do i z pracy
- 20 dni urlopu płatnego
- 55% zniżki na posiłki
- pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
- opiekę polsko języcznego koordynatora

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym
- dyspozycyjność i motywacja do wyjazdu na kilka miesięcy
- sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji