Pracownik produkcji - Czechy

Persona-Direktservice Sp. z o.o.

Czechy, zagranica

Od: Persona-Direktservice Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Czechy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 20

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

(Miejsce pracy: Czechy, Bor u Tachova/Liberec/Mlada Boleslav)

Nr ref: 01/2016/CZ/PP/infopraca

Obowiązki:

- obsługa linii produkcyjnych przy produkcji foteli samochodowych lub akumulatorów i układów spalinowych

Wymagamy:

- chęci do pracy
- gotowości do zmiany miejsca zamieszkania
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

- zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia)
- wynagrodzenie 14 000 CZK – 24 000 CZK netto/m-c (2200 zł – 3850 zł netto/m-c)
- dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny etc.
- darmowe zakwaterowanie
- zniżki na posiłki
- opiekę koordynatora

Istnieje możliwość pracy dla par!

CV prosimy wysyłać poprzez poniższy przycisk Aplikuj.

Więcej informacji pod nr tel.: 533-105-666 i 571-255-502 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.