pracownik produkcji - Czechy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Czechy, zagranica

 Dla naszych klientów, międzynarodowych firm zlokalizowanych na terenie Czech, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 33852
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Czechy

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakości produktów
  • oczyszczanie detali
  • pakowanie produktów
  • obsługa maszyn

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na okres ok. 12 miesięcy
  • motywacja do pracy, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych/ praca zmianowa
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • nie wymagamy znajomości języka obcego!

Oferta:
  • zatrudnienie w Czechach za pośrednictwem Randstad Czechy w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie podczas pobytu w Czechach
  • darmowy przejazd do Czech (bus)
  • możliwość szybkiego rozwoju i awansu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)