Pracownik produkcji - branża wyrobów garmażeryjnych

Work Service

Zawiercie, śląskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania na stanowisku:

- praca przy produkcji,
- pakowanie,
- przygotowanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę zlecenie
- Praca w systemie III zmianowym
- Wynagrodzenie 1750zł brutto + atrakcyjny system premiwy

Od Kandydatów oczekujemy:

- posiadania książeczki sanepid
- chęć do pracy
- zdolności manualne
- mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
- dyspozycyjności do pracy
- chęć do pracy w grupie

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.