Pracownik produkcji - branża spożywcza

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mikołów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 80

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praca dla studenta

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Mikołów, woj. śląskie

Zadania:
- przygotowanie produktów garmażeryjnych;
- praca na linii produkcyjnej.

Oferujemy:
- umowę zlecenie - praca sezonowa;
- wynagrodzenie akordowe;
- pracę w systemie 3-zmianowym, w systemie 4 brygadowym.

Wymagania:
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna;
- status studenta;
- dobra organizacja pracy;
- zręczność manualna, sumienność, zaangażowanie;
- mile widziane doświadczenie;pracy na linii produkcyjnej w zakładzie spożywczym.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu infopraca lub kontakt telefoniczny pod numer: 660 086 914 w godzinach 9.00 - 17.00.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.