Pracownik produkcji - branża spożywcza

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji w zakładzie spożywczym.

Zapraszamy zarówno panów jak i panie.

Zadania:

- obsługa linii produkcyjnej,
- kontrola jakości wyrobów,
- pakowanie wyrobów finalnych.

Oferujemy:

- zatrudnienie w dłuższym okresie czasu,
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w systemie zmianowym,
- zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie (po trzech miesiącach możliwość przejęcia przez klienta),
- atrakcyjną stawkę godzinową plus dodatek za pracę w godzinach nocnych,
- zapewniamy szkolenia stanowiskowe oraz pokrywamy koszt badań lekarskich.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny

Wymagania:

- chęć oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym
- zdolności manualne oraz zaangażowanie;
- książeczka sanepidowska - WYMÓG KONIECZNY.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.