Pracownik produkcji - branża spożywcza

GP People Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • zbieranie półproduktów w opakowania zbiorcze,
  • przygotowywanie składników potrzebnych na produkcję,
  • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie produktów na linii cateringowej w kartony zbiorcze,
  • pakowanie produktów w kartoniki jednostkowe na linii pakowania ręcznego,
  • praca przy stole wibracyjnym na linii pakowania automatycznego.

Wymagania:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • możliwość zakupu smacznych posiłków w promocyjnych cenach na terenie Zakładu,
  • praca tylko na dwie zmiany,
  • oferta ubezpieczenia grupowego i prywatna opieka medyczna.