Pracownik produkcji - branża spożywcza

ManpowerGroup Sp. z o.o.

42-200 Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: 42-200 Częstochowa

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Stanowisko pracy: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski - oferujemy BEZPŁATNY dowóz !

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska pracy:

- wykonywanie prostych prac produkcyjnych
- przepakowywanie produktów spożywczych i chemicznych
- praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

- sprawność manualna oraz wzrokowa,
- energia i zapał do pracy,
- książeczka sanepidowska

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 696-024-529) oraz przesłanie CV.

Przyjmujemy zarówno pojedyncze zgłoszenia jak i grupy osób zainteresowanych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials