Pracownik produkcji – branża motoryzacyjna

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • prace fizyczne na magazynie/produkcji
  • pakowanie podzespołów z branży motoryzacyjnej
  • postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
  • współpraca z pracownikami na innych stanowiskach pracy
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (6:00-14:00;14:00-22:00; 22:006:00) czterobrygadowej
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków • predyspozycje manualne
  • motywacja i chęci do pracy
  • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz podnoszenia ciężarów

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz
  • pracę 3-zmianową- system czterobrygadowy
  • możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
  • ciekawą pracę w dużej i międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia)
  • Bezpłatny transport: Igołomia- Niepołomice; Wieliczka-Niepołomice; Nowa Huta-Niepołomice
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials