Pracownik produkcji (branza budowlana)

Armadas B.V. i.o.

HOLANDIA, Eersel, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Eersel

Opis firmy:

Firma zajmuje się produkcją elementów wykończeniowych z ceramicznych oraz naturalnych płytek podłogowych (tj. cokoły, listwy, paski, mozaiki, stopnice).

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji elementów wykończeniowych z płytek podłogowych
  • pomiar, ciecie oraz lakierowanie płytek (opcjonalnie)
  • obsługa różnorodnych maszyn do cięcia płytek (m.in. wkładanie i wyjmowanie produktu z maszyny)
  • przygotowanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • dokładność i precyzja
  • cierpliwość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy