Pracownik Produkcji - branża AGD

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Podstawowe zadania;

  • Obsługa maszyn produkcyjnych i/lub prace manualne i montaż
  • Uzupełnianie komponentów, odbiór produktu gotowego
  • Kontrola jakości wykonanych produktów
  • Usuwanie drobnych awarii - tylko przy wybranych urządzeniach
  • Bieżąca kontrola jakosci

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne, umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Premie jakościowe i wydajnościowe
  • Dobrą atmosferę pracy, terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dofinasowanie do posiłków
  • Pakiet benefitów socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)