Pracownik produkcji bez języka niemieckiego

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, Ingolstadt, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta do zakładów na terenie południowych Niemiec (okolice Ingolstadt) kandydatów na stanowiska:

PRACOWNIK Produkcji – bez j.niemieckiego
przy produkcji siedzeń i foteli samochodowych

Zakres obowiązków:

- montaż części wg instrukcji i wytycznych
- montaż foteli samochodowych
- kontrola poprawności przebiegu procesu produkcji
- pakowanie gotowych elementów

Oferujemy:

- stawkę godzinową wrastającą od 9 € brutto do 11,25€ brutto po 9 miesiącach pracy.
- dietę przez pierwsze 3 miesiące
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, do opłacenia we własnym zakresie
- pracę w systemie 3-zmianowym, dodatki za zmiany nocne
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Wymagane:

- doświadczenie w pracy na produkcji
- zdolności manualne i techniczne
- dobra kondycja fizyczna

Mile widziane:

- posiadanie własnego samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne