Pracownik produkcji artykułów marketingowych

LED Labs Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży oświetlenia LED poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji artykułów marketingowych.

Opis stanowiska:

  • Produkcja i składanie materiałów ekspozycyjnych
  • Przygotowywanie próbek dla działu sprzedaży
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej związanej z obrotem towaru
  • Prowadzenie kontroli stanu magazynowego
  • Kompletacja zamówień, pakowanie oraz wysyłka paczek.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności lutowania elementów elektronicznych
  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • Zdolności manualnych i technicznych
  • Dobrej organizacji pracy
  • Zmysłu estetyki
  • Dbałości o szczegóły i jakości pracy własnej.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie przy produkcji materiałów reklamowych lub elementów meblarskich
  • Wiedza z zakresu elektroniki
  • Doświadczenie w aplikacji materiałów reklamowych: folii, naklejek itp.
  • Doświadczenie w lutowaniu elementów elektronicznych
  • Doświadczenie w pracy z programami do zarządzania gospodarką materiałową w magazynie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i podnoszenie własnych kwalifikacji
  • Możliwość korzystania z programu Multisport
  • Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie działań produkcyjnych i logistycznych magazynu produkcyjnego oraz tworzeniu ciekawych akcji marketingowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

LED Labs: <br/>od 2006 roku importujemy oraz produkujemy artykuły oświe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka