Pracownik Produkcji - 3000 PLN brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ilość wolnych wakatów: 4
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie z taśmy produktów i układanie ich na paletach (deski drewniane)
  • Prace fizyczne
  • Podawanie desek na taśmę
  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, pracy fizycznej np. na budowie lub w kopalni
  • Umiejętność szybkiego tempa pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość przejścia pod firmę klienta po 3 miesiącach
  • Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwość robienia nadgodzin w soboty, płatnych 100%
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 3000 PLN brutto za pracę w pełnym etacie + dwie soboty

Oferta dotyczy pracy tymczasowej, docelowo stałej. Z możliwością przejścia pod firmę Klienta.

Numer referencyjny: 21072017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.