Pracownik produkcji - 22 zł brutto/h

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Praca na produkcji w Poznaniu - bez problemu z dojazdem!
Stabilnie i długofalowo - umowa o pracę!
Atmosfera na hali - bardzo przyjazna!

Twoje zadania na stanowisku:

  • bezpośrednia obsługa maszyn (odlewniczych, mielących i pras - w zależności od stanowiska)
  • wizualna kontrola jakości;
  • dbanie o stanowisko pracy.

Wymagamy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na produkcji;
  • motywacji do codziennej pracy;
  • sprawności manualnej;
  • gotowości do pracy w cięższych warunkach;

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę tymczasową z opcją przejęcia przez klienta, co skutkuje podwyżką, premiami oraz bogatym pakietem benefitów!
  • 40 minutową przerwę;
  • stawkę godzinową - 22 zł brutto/h,
  • pracę 3 zmianową,:
  • pracę w okolicach Ronda Śródka;
  • rozwój oraz pracę w koleżeńskiej atmosferze.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o aplikację.

POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM!

Numer referencyjny: PP/12/2018/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.