Pracownik produkcji - 2 zmiany

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Work place: Łódź
Who we are?
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2016, work through Adecco Poland found more than 63 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).

Zadania:
• montaż sprzętu AGD
• kontrola jakości wyrobu
• pakowanie wyrobu gotowego

Nasze wymagania:
• mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
• gotowość do pracy w systemie 3 lub 3 zmianowym
• zdolności manualne

Oferujemy:
• możliwość stałego zatrudnienia
• miłą atmosferę
• bezpłatny transport z Łowicza

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV na adres mailowy aneta.bialkowska@adecco.pl lub o kontakt telefoniczny na numer 695 060 157

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Numer referencyjny: PLP 08/16
INTERESTED IN OUR OFFER? APPLY!
Please apply via the Apply button on the right side of this job offer.