pracownik produkcji - 2 zmiany i premie!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mirosław Ujski, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla swojego Klienta - prężnie działającej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie.

Nr ref.: 40475
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mirosław Ujski

Zakres obowiązków:
  • prace manualne - praca przy linii produkcyjnej
  • oczyszczanie i zbijanie form produkcyjnych
  • układanie zbrojenia w formie do produkcji podkładu betonowego

Oczekiwania:
  • siła fizyczna, niezbędna do zbijania form
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • dobra organizacja pracy

Oferta:
  • praca od zaraz!
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie = podstawa + premie i dodatki zmianowe
  • praca w Mirosławiu Ujskim

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)