Pracownik produkcji - 15,50 zl brutto/godz

OTTO Work Force

Karczew, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Karczew

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zadania:
• Pomoc operatorowi w obsłudze linii produkcyjnej,
• Zdejmowanie rolek z gotowym produktem z nawijaków,
• Ustawianie wyrobu gotowego na palecie,
• Pakowanie,
• Etykietowanie,
• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
• Praca zmianowa po 12h (2 dni pracy, 2 dni przerwy).

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe lub średnie,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Odpowiedzialność, sumienność i zdyscyplinowanie,
• Dyspozycyjność (praca zmianowa w ruchu ciągłym).

Oferujemy:

- Pracę w dużej dynamicznie rozwijające się firmie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie 15,50 zł h/brutto
- możliwość zatrudnienia na stałe

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.