Pracownik produkcja

Bros

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- prace konfekcyjne - pakowanie półproduktów do kartonika i do opakowań zbiorczych,
- prace pomocnicze przy maszynie m. in. nakładanie butelek,
- bieżące śledzenie cyklu produkcyjnego, szybkie wykrywanie wad i nieprawidłowości,
- utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:

- prace od zaraz,
- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość szybkiego awansu.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
- gotowość do pracy zmianowej (III zmiany),
- dokładność w działaniu, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Prezentacja firmy

Bros dynamicznie rozwijająca się firma chemiczna.Lider w swojej branży.P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne