Pracownik Produkcja/ Gastronomi

ZB-AMOS Interim, s.r.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii oferując wyłącznie legalne zatrudnienie.

wynagrodzenie od 1 280 Euro netto / miesiąc

Obowiązki:

  • Przygotowywanie produktów Snacks (przekąsek) i frytek na bazie mięsa
  • ręczne przygotowywanie szaszłyków z mięsa.

 Dodatkowe informacje:

  • nie wymagana znajomość języków
  • norma 750 szaszłyków / dzień
  • 1 osoba (preferowana kobieta) / bez kwalifikacji (przestrzeń robocza)
  • 8 h/dzień / pn -pt, zwykle 40 h/tydzień
  • zakwaterowanie: zapewnione i opłacone
  • znajomość języka: mile widziana podstawa francuskiego
  • Dojazd i wyżywienie: na koszt pracownika

Prezentacja firmy

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która zost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Catering / Gastronomia