Pracownik procesu wytrawiania w kwasie (Wytrawianie stali)

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, Woerden, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Holandia, Woerden

Opis stanowiska pracy:

- Zdejmowanie odsłonionej warstwy metalu za pomocą kwasu, ( chlorek żelaza lub inna

substancja wchodząca w reakcję ze stalą ).

- Ciężka praca w ubiorze ochronnym.

- Wytrawianie stali poprzez zanurzenie prefabrykatów w kadzi z kwasem.

Oferujemy:

- Stawka: 400 euro netto/ tydzień.

- Możliwość robienia nadgodzin.

- Pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności, takich jak numer BSN (dawny numer

  SOFI).

- Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.

- Zakwaterowanie gratis.

Wymagania:
- Własne auto.
- Język angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym.
- Doświadczenie przy wytrawianiu stali.
- Komunikatywność.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.