PRACOWNIK PREFABRYKACJI (ZBROJARZ, CIEŚLA, BETONIARZ)

Work Service Express

Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

- przygotowywanie form do produkcji prefabrykatów betonowych - głównie ścian (słupów, schodów, stropów)
- układanie mieszanki betonowej w formach / na stolach (docinanie, przycinanie, szalowanie)
- montowanie i demontowanie form oraz deskowań

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na prefabrykacji w Belgii
- umiejętność czytania rysunków technicznych i planów
- wykształcenie kierunkowe budowlane : zawodowe lub techniczne
- komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, francuski
- szybkie tempo pracy
- dokładność

Mile widziane :
obsługa suwnicy

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- pełny etat ; możliwe nadgodziny
- wynagrodzenie ok. 1700 euro netto / miesiąc
- składki do ZUS od 4055 zł brutto
- dokument A1 / karta EKUZ
- opiekę polskiego koordynatora
- zakwaterowanie
- stabilne miejsce pracy

„Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.