Pracownik prefabrykacji/Zbrojarz/Altaan

Work Service Express

Belgia, podlaskie

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Belgia »

Miejsce pracy: BELGIA
Poszukujemy pracownika prefabrykacji - zbrojarza
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

ZADANIA

  • Czytanie planów - izometryków
  • Składanie/montowanie elementów (pręty, strzemiona) wg planów
  • Tworzenie siatki zbrojeń, belki i słupy, które później będą zalewane betonem
  • Gięcie, cięcie, sczepianie, spawanie zbrojeń

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na prefabrykacji
  • Umiejętność czytania izometryków
  • Doświadczenie w pracy za granicą
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego lub holenderskiego w stopniu pozwalającym na swobodne komunikowanie się
  • Wyjazd własnym samochodem będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek za eksploatację własnego samochodu
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Opiekę koordynatora na miejscu

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.