Pracownik Prefabrykacji/ Niemcy (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta, zakładu prefabrykacji zlokalizowanego na terenie Niemiec, pilnie poszukujemy pracowników

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji prefabrykatów betonowych
  • Wykonywanie zbrojeń, szalunków (również drewnianych) oraz betonowanie
  • Obsługa maszyn i urządzeń branżowych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Doświadczenie przy prefabrykacji na stanowisku: zbrojarz, betoniarz, cieśla
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełnych niemieckich warunkach
  • Wynagrodzenie zasadnicze + diety, wypłacane terminowo
  • Zakwaterowanie oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wygranymi kandydatami.

Proszę równiez o umieszczenie klazuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji