Pracownik prefabrykacji / Monter prefabrykatów

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Wortegem Petegem, Belgia, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wortegem Petegem, Belgia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w obszarze budowlanym poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik prefabrykacji

Monter prefabrykatów

Zakres obowiązków:

Pracownik zatrudniony na w/w stanowisku odpowiedzialny będzie za usuwanie form/szalunków (prefabrykaty) w Atelier klienta. W tym:
- prace przy prefabrykacji elementów betonowych;
- zdejmowanie szalunków;
Oraz:
- montaż prefabrykatów na budowie.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego - mile widziana!
- Doświadczenie w wykonywaniu prac zbrojarskich/betoniarskich;
- Samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac;
- Auto dyspozycyjne na wyjazd – mile widziane;
- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Stawkę godzinową 14,34 e brutto/h;
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);
- Bezpłatne zakwaterowanie;
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.