PRACOWNIK PREFABRYKACJI (CIEŚLA, ZBROJARZ, BETONIARZ) z autem

Work Service Express

Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Belgia

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 820 euro netto miesięcznie

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW PREFABRYKACJI

KRAZ: nr 1116

praca tymczasowa

Wymagania:
Masz co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie w prefabrykacji?
Potrafisz czytać rysunek techniczny?
Masz możliwość wyjazdu własnym samochodem ?
Masz doświadczenie w pracy zagranicą

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych-JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki:
• Przygotowanie szalunków na podstawie rysunku technicznego - przycinanie płyty, ustawienie na stole, dopasowanie rozmiaru, kątów, skręcanie
• Gięcie, cięcie, sczepianie zbrojeń
• Tworzenie siatki zbrojeń, belki i słupy, które później będą zalewane betonem
• prace przy wylewaniu betonu - nadzór nad strumieniem betonu
• Wykończenie powierzchni zalanego betonu

Mile widziane:
• Znasz komunikatywnie język francuski / angielski lub niemiecki?

Oferujemy:
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
• Zakwaterowanie
• Zapewniony posiłek w ciągu dnia
• Premia końca misji 10% całkowitego wynagrodzenia
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Premia za znajomości języka francuskiego
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS odprowadzana od 4055 PN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania
• Opiekę Rzecznika Pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 880 euro netto miesięcznie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.