Pracownik prefabrykacji (Betoniarz)

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Zolder , Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Praca w zakładzie zajmującym się wytwarzaniem prefabrykatów betonowych takich jak schody, ściany, balkony itp.
  • Wypełnianie szalunków płynnym betonem.
  • Czyszczenie form z pozostałości po produkcji.
  • Sprzątanie hali.
  • Drobne prace spawalnicze przy spawaniu oraz sczepianie MIG metalowych form do produkcji.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Mile widziane umiejętności spawalnicze.
  • Mile widziany własny samochód.
  • Sumienność i pracowitość.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 7,5 euro netto/h.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Informacje dodatkowe:

  • PRACA OD ZARAZ!

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne