Opis stanowiska pracy

Firma LINDSTRöM Sp. z o.o., polski oddział fińskiego koncernu LINDSTRöM OY, jednej z wiodących europejskich firm świadczących usługi wynajmu i serwisu tekstyliów w związku z planowanym rozwojem poszukuje odpowiedzialnych, samodzielnych i zorientowanych na cele osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRALNI

Miejsce pracy: Warszawa ( Żerań)

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • Sortowanie odzieży zgodnie z wytycznymi (np. poziom zabrudzenia, materiał, kolor)
  • Obsługa maszyn pralniczych
  • Wykonywanie wymaganych napraw odzieży
  • Inspekcja i weryfikacja jakości odzieży
  • Przygotowanie odzieży zgodnie z listami przewozowymi
  • Dbałość o czystość i porządek swojego stanowiska pracy
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy własnej i innych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Kultura osobista
  • Systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i obowiązkowość
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętność i chęć uczenia się nowych rzeczy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
  • Możliwość kształtowania i wprowadzania dobrych standardów pracy w dziale produkcji
  • Benefity: karta multisport + prywatna opieka medyczna, ZFŚS
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy przesyłać CV za pomocą opcji "Aplikuj". Prosimy w temacie podawać nazwę stanowiska

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Lindstrom” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Marywilska 34, kod pocztowy 03-228, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000109807(sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP: 5222640524. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu ustosunkowania się i udzielenia odpowiedzi na Pana/Pani korespondencję, jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu:

pralnia, maszyny pralnicze, inspekcja jakości, sortowanie

Prezentacja firmy

LINDSTRöM Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna