Pracownik pralni - Holandia

Work Service Express

Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Holandia

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW PRALNI - HOLANDIA

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1.800 euro brutto miesięcznie

Miejsce pracy: Holandia/Eindhoven

Chcesz zarobić na studia? wakacje życia? samochód?
Pracowałaś/pracowałeś za granicą?
Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań- JESTEŚ NAM POTRZEBNY!
Wymagania
OCZEKUJEMY:

• Minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
• Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,

Obowiązki
DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Obsługa maszyn pralniczych,
• Sortowanie,
• Wieszanie, komisjonowanie tekstyliów,
• Czyszczenie na sucho,
• Maglowanie,
• Wykończenie procesu prania ( składanie, pakowanie).

Mile widziane
BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:

• Posiadasz doświadczenie na produkcji lub w pracy w pralni,
• Jesteś pracowity, zorientowany na wynik.

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:

• Pracę w systemie zmianowym
• Zakwaterowanie
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Mieszkanie w pobliżu miejsca pracy
• Umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS - OD 4055 PLN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
• Opiekę Rzecznika Pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok 1.800 euro brutto miesięcznie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Wyślij swoje CV

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.