Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik / Pracownica na produkcję

Miejsce pracy: Mierzyn, Police, Szczecin, Goleniów, Dobra, Kołbaskowo, Gryfino, Stare Czarnowo

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 14 zł/h brutto oraz premii (frekwencyjnej, godzinowej oraz uznaniowej).

Dodatkowo zapewniamy bezpłatny dojazd z Centrum, z Prawobrzeża i Polic, prywatną opiekę medyczną już od 1-go dnia pracy oraz 50 min płatnych przerw i darmowe napoje.

OCZEKIWANIA

Jeśli masz zdolności manualne i praktykę w branży produkcyjnej, to niewątpliwie Twój atut. Natomiast jeśli nie posiadasz jeszcze doświadczenia, nic nie szkodzi - przeszkolimy Cię i zdobędziesz je u nas. W zamian oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku.

GŁÓWNE ZADANIA

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie montaż elementów elektronicznych, modelowanie i składanie produktów, weryfikacja jakości gotowych urządzeń oraz usuwanie drobnych awarii produktu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.