Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik porządkowy

Nr ref.: 22353
Praca stała
Lokalizacja: Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek, Wałcz

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie czystości marketu,
  • praca przy użyciu narzędzi i maszyn sprzątających,
  • zapewnienie bezproblemowego parkowania klientów poprzez utrzymanie parkingu w czystości, odprowadzanie wózków zakupowych,
  • przestrzeganie przepisów dotyczących sortowania i wywozu śmieci,
  • współpraca w ramach innych zadań wynikających z potrzeb działu,
  • stosowanie się do wskazówek przełożonego i wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem.
  • dbałość o sprzęt i mienie firmy.

Oczekiwania:
  •  wykształcenie podstawowe / zawodowe,
  • energiczna osobowość
  • książeczka sanepid

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • praca w systemie zmianowym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)