Pracownik porządkowy oraz wsparcia magazynu/produkcji

STOKSON Sp. j.

Piekary Śląskie lub Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów lub Piekary Śląskie

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

• pomoc w załadunku i rozładunku towarów, pracach magazynowych oraz przy produkcji (prace fizyczne)

• pakowanie produktów, foliowanie

• utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełny etat

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• stabilne zatrudnienie

• praca w systemie zmianowym (również nocna)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. POZ. 2135) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych, magazynowych, porządkowych

• chęć do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność

• samodzielność i sumienność w zakresie wykonywania obowiązków służbowych

• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz praktyka w prowadzeniu wózków widłowych

Prezentacja firmy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji