LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Pracownik porządkowy Biskupice Podgórne

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kobierzyce, Biskupice Podgórne

Filozofia firmy LG koncentruje się na ludziach, szczerości oraz wierności zasadom. Naszym celem jest zrozumienie naszych klientów, tak aby nieustannie pracując nad innowacjami oferować im optymalne rozwiązania oraz zapewniać nowe doświadczenia, a tym samym przyczyniać się do poprawy jakości życia konsumentów. Jako innowacyjny partner zmieniamy się dla nich. Zmieniamy się dla Ciebie.

Nasza fabryka znajduje się w Biskupicach Podgórnych (gm. Kobierzyce), w niedalekiej odległości od Wrocławia. W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

OPIS STANOWISKA PRACY:

Transport i przygotowywanie do wywozu odpadów. Sortowanie odpadów produkcyjnych.

Naszym kandydatom proponujemy:
• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę zawierana bezpośrednio z LG Innotek (bez pośredników), długoletnia perspektywa współpracy
• wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia
• dofinansowanie do śniadań dla wszystkich pracowników (kanapki, sałatki, soki, gorące napoje itp.)
• bezpłatny transport z wielu miejscowości na terenie Dolnego Śląska m.in. Wałbrzych, Świdnica, Nowa Ruda, Ziębice, Niemcza, Ścinawa, Strzelin, Bielawa, Dzierżoniów i wielu innych w pobliżu wymienionych
• świadczenia pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Enel- Med, karta Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
• dodatki do świąt i wakacji
• dostęp do Relaxroomu
• słodki upominek z okazji urodzin :)
• możliwość udziału w akcjach organizowanych przez nasz wewnętrzny "Joyful Team" np. akcje charytatywne, udział w konkursach dla pracowników i ich dzieci - możliwość wygrania ciekawych nagród rzeczowych

Wymagania:
• sumienność, uczciwość, zdyscyplinowanie
• chęć do pracy
• odpowiedzialność
• sprawność fizyczna
• dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (warunek konieczny)

Dojazd z Wrocławia możliwy komunikacją miejską - linie 602 i 607.

Administratorem danych jest LG Innotek Poland. Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LG Innotek Poland. Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji masz prawo złożyć żądanie usunięcia swoich danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."