Pracownik porządkowy 1600 euro netto (praca w Belgii też dla par)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Lommel, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Lommel

Obowiązki:

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej
  • kontrola czystości w zakładzie pracy
  • przestrzeganie norm BHP

Wymagania:

  • sumienność i zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 12,24 euro brutto za godzinę
  • trzynastą pensję
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zorganizowanie zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • kartę paliwową oraz pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Kamila Mielke
Asystent w Dziale Rekrutacji Zagranicznych
+48 517 612 024
k.mielke@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.