Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2012 (nr rej. agencji zatrudnienia 9021) należąca do holenderskiej grupy Timmermans Diessen, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik pomocniczy w żwirowni

(Praca dla kobiet i mężczyzn)

Miejsce pracy: Piechcin

Zakres obowiązków:

• ważenie załadowanych samochodów ciężarowych

Oferujemy:

• umowę o pracę
• pracę w międzynarodowej firmie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców