Pracownik pomocniczy w markecie w Gorzowie Wielkopolskim

ITC Grupa - Polski HR

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

Wykładanie towaru,

Dbałość o estetyczny wygląd i prawidłową ekspozycję,

Utrzymanie porządku w miejscu wykonywania obowiązków.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,

Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,

Prac już od 23.03

System pracy dwuzmianowy 6-14, 14-22

Stawka 9.00 brutto za godzinę pracy

Wymagania:

Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Dyspozycyjność min. 3-4 razy w tygodniu

Zapał do pracy,

Rzetelne wykonywanie obowiązków.