Pracownik pomocniczy w magazynie - okolice Chynowa

ITC Grupa - Polski HR

Grójec, mazowieckie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Pracownik pomocniczy w magazynie
miejsce pracy: Wola Chynowska

Obowiązki:

  • wyszukiwanie produktów na magazynie,
  • przygotowanie produktów do wysyłki.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjemnej atmosferze,
  • Czyste i ciepłe miejsce pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • stawka godzinowa 8,70zł netto/h
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • pracę od października do końca roku.

Wymagania:

  • ze względu na specyfikę pracy (praca fizyczna) mile widziane aplikacje mężczyzn,
  • dyspozycyjność w okresie październik-grudzień 2014,
  • chęci do pracy.