pracownik pomocniczy w kontroli jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Września, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Jesteś w trakcie studiów  i chciałbyś połączyć naukę z pracą? Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje zawodowe aby być atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy?Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Nr ref.: 27659
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Września

Zakres obowiązków:

  • kontrola i analiza jakości różnych komponentów produkcyjnych
  • sortowanie części z branży motoryzacyjnej
  • sporządzanie i przesyłanie raportów w języku angielskim
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat (poniedziałek - piątek)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)