Pracownik Pomocniczy w Introligatornii-Katowice-13 zł/netto na godzinę

HRBC GROUP SP. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK POMOCNICZY W INTROLIGATORNI

KATOWICE ŚRÓDMIEŚCIE

 Zadania:

  • Wykańczanie, konfekcjonowanie i pakowanie produktów
  • Wykonywanie ręcznych prac introligatorskich takich jak: klejenie, dziurkowanie, bigowanie, przycinanie, szycie i inne prace ręczne
  • Insertowanie

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę 13 zł netto na godzinę
  • Umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Kompleksową obsługę naszego konsultanta,
  • Miłą atmosferę w pracy

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz w godzinach pomiędzy 6:00 -22:00. W sezonie mile widziana praca w weekendy
  • Zdolności manualne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na introligatorni lub z wykształceniem poligraficznym
  • Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
17,37PLN - 17,37PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy