Pracownik pomocniczy sprzedawcy w markecie na stoisku „Karp” - Tarnowskie Góry

ITC Grupa - Polski HR

Tarnowskie Góry, śląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

TC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik pomocniczy sprzedawcy w markecie na stoisku „Karp”

Opis stanowiska:

Sprzedaż karpia,
Obsługa klienta,
Utrzymanie porządku w miejscu wykonywania obowiązków.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
Możliwością dalszej współpracy.

Prosimy o dołączenie do CV i podpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późń. zm.)”.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wymagania:

Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
Zaangażowanie i odpowiedzialność,
Dyspozycyjność w okresie świątecznym.